Fri indgang til den Sidste Kamp i Sæsonen!

16. juni 2022 - skrevet af Andreas Lassen - kategori: Senior

Til Lørdagens sæsonafslutning imod AB Tårnby, hvor vi både hylder klubbens hårdtarbejdende frivillige kræfter og holdet for deres flotte forår, vil der være gratis indgang.

Dette er fordi at HF Forsikring er gået ind som Kampsponsor til kampen. HF Forsikring er en af klubbens mest trofaste supportere hvor de har været en del af klubbens sponsorkreds siden begyndelsen af 80'erne. Sidste år kunne HF fejre 175-års jubilæum og det er i den anledning at de har valgt at sponsorere kampsponsoratet.

Så lad os fylde stadion til randen, tag fat i din familie, dine venner, kollegaer og alle der vil være med til at skabe en fantastisk stemning på stadion! Nyd en stadionpølse før sommerpausen og få smurt ganen med drikkevarer til det der ligner en fest uden lige på Holbæk stadion Lørdag 18/6 klokken 14!